Presto Kwiaty Sztuczne Art. dekoracyjne

Szukaj

Nawóz Naturalny ASTVIT 200g na 40l

ASTVIT - do całorocznego stosowania dla wszystkich roślin domowych, a od wiosny do jesieni , dla każdej rośliny balkonowej, ogrodowej i w uprawach szklarniowych.

Więcej szczegółów


3,63zł z vat


ASTVIT - do nabycia w postaci sypkiej i plynnej.

ASTVIT zawiera wszystkie niezbędne mikroskładniki do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, takie jak azot, fosfor, potas, wapń, magnez, siarka, sód jak rownież mikroelementy: żelazo, mangan, cynk, miedż, bor, chrom wszystkie w postaci bardzo dobrze przyswajalnej przez rośliny, zapewniakąc im wysoką jakość i zdrowywygląd bez żadnego innego nawoże nia oraz bez konieczności stosowania środków ochrony roślin (fungicydów i insektycydów).

Calkowicie wolny od przykrych zapachów.

ASTVIT sypki - stosowanie: wyprodukowany wyłącznie z surowców naturalnych, uniwersalny, 100% naturalny koncentrat w proszku do rozpuszczania w wodzie i całorocznego stosowania do wszystkich kwiatów domowych takich jak: storczyki, paprocie, palmy, fikusy, juca, kaktusy, fiołki, azalie i wszystkie inne oraz wszystkich balkonowych takich jak: pelargonie, surfinie, begonie, gazanie, bratki itp.- 50g nawozu (około 4 łyżki stołowe) na 10 litrów wody. Przygotowany roztwór odstawić w otwartym pojemniku na kilka godzin i przed podlewaniem wymieszać. Od wiosny do jesieni używać przy każdorazowym zapotrzebowaniu podłoża w wodę(około 2 x w tyg.). W okresie zimowym zmniejszyć dawki o połowę a przy niektórych roślinach do 1/4 (o ile w ogóle wymagają nawożenia). Stosując dawki zgodnie z instrukcją nie ma możliwości przenawożenia.

Koszyk  

(pusty)

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów